Skuteczne, bezpieczne i dla każdego – wypełniacze Juvederm

1 komentarz

juvederm

Zależy Ci na tym, aby spełnić wszelkie oczekiwania swoich klientów? Zdajesz sobie sprawę, z tego, że w kwestii medycyny i dermatologii estetycznej nie ma miejsca na ustępstwa? W takim razie z pewnością poszukujesz produktów, które cechują się najwyższą jakością i dużą skutecznością, jednocześnie gwarantując bezpieczeństwo. Juvederm to linia wypełniaczy, która nie tylko wpisuje się w te kategorie. Co więcej, preparaty te są także dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Poznaj je bliżej i przekonaj się, że to produkty, z którymi można więcej!

Juvederm od Allergan – zaufaj firmie z doświadczeniem

Producentem marki Juvederm jest amerykańska firma Allergan plc, która za siedzibę obrała sobie Dublin. Wieloletnie doświadczenie na rynku oraz troska o klientów sprawiają, że jest to partner, któremu możesz w pełni zaufać, nie tylko Ty, ale także Twoi pacjenci. Allergan plc zaliczany jest do wiodących, innowacyjnych firm farmaceutycznych z globalnym zasięgu. To także lider nowoczesnego modelu Growth Pharma.

Firma prowadzi swoją działalność w ponad 100 krajach na całym świecie, opierając się na współpracy z:

 • lekarzami,
 • przedstawicielami służby zdrowia,
 • pacjentami.

Warto wspomnieć o tym, że ich produkty, takie jak Juvederm, są uniwersalne (skierowane zarówno do kobiet, jak i mężczyzn), cechują się dużym poziomem bezpieczeństwa, stanowią doskonałą alternatywę dla ingerencji chirurga plastycznego i pozwalają na osiągnięcie długotrwałych efektów. Nic więc dziwnego w tym, że preparaty od Allergan były na przestrzeni lat wielokrotnie wyróżniane tytułami Perły Dermatologii Estetycznej.

Jeśli chcesz świadczyć usługi na światowym poziomie, zadbaj o to, aby wypełniaczy Juvederm nie zabrakło w Twoim gabinecie!

W czym tkwi sekret Juvederm?

Dostępne w naszej hurtowni produkty Juvederm są prawdziwie uniwersalne. Stosuje się je do wypełniania średnich i głębokich zmarszczek, wolumetrii twarzy, konturowania oraz wypełniania ust, a także w mezoterapii. Używane w niemal 90 krajach na świecie preparaty tej marki są uwielbiane zarówno przez lekarzy, jak i pacjentów.

Cały sekret tkwi w składzie produktów. Wypełniacze Juvederm powstają na bazie kwasu hialuronowego, naturalnego składnika o zdolnościach do łagodzenia stanów zapalnych, a także przeciwdziałania procesom starzenia się skóry. Kwas HA jest naturalnie produkowany przez ludzki organizm, jednak z czasem powstaje go coraz mniej, co przekłada się na pogorszenie jędrności czy jakości skóry. Marka Juvederm pozwala przeciwdziałać następstwom tego procesu, oferując wyjątkowe preparaty, powstałe w oparciu o kwas hialuronowy. 

Ogrom możliwości w walce o dobry wygląd

Tym, za co lekarze oraz pacjenci cenią preparaty Juvederm, są także możliwości, jakie stwarzają. Dzięki szerokiej gamie dostępnych produktów, każdy znajdzie taki, który będzie odpowiedzią na jego specyficzne potrzeby. Niezależnie od tego, czy zgłaszają się do Ciebie pacjenci chcący:

 • wymodelować lub wypełnić usta,
 • poprawić kontury twarzy,
 • pozbyć się zmarszczek,
 • poddać się mezoterapii,
 • odświeżyć i odmłodzić swoją skórę,

w ofercie Juvederm znajdziesz preparaty, dzięki którym pomożesz im spełnić marzenia. Zaufaj światowej marce, stosującej przełomowe technologie, które pozwolą Ci zagwarantować swoim pacjentom nie tylko długotrwałe, ale również bardzo naturalnie wyglądające efekty.

Pacjentom chcącym poprawić wygląd ust – polecamy Juvederm Ultra Smile, osobom walczącym ze zmarszczkami – Juvederm Ultra, dla tych, którzy chcieliby wykonturować twarz – Juvederm Volux. W naszej hurtowni znajdziesz także wiele innych, doskonałych wypełniaczy, dlatego jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nie wahaj się z nami skontaktować! Szczególnej uwadze polecamy prawdziwe gwiazdy Juvederm. To produkty dobrze znane, nie tylko naszym klientom, a także szeroko doceniane w świecie medycyny estetycznej. Są to:

Juvederm czy StylAge – słowo dla niezdecydowanych

Sporo osób z branży beauty (ale także wielu pacjentów) staje przed dylematem, po które preparaty sięgnąć – Juvederm czy Stylage? Obie marki należą do wiodących preparatów, chętnie wykorzystywanych przez specjalistów. Z naszego doświadczenia możemy polecić produkty zarówno jednej, jak i drugiej linii – z każdym z nich osiągniesz doskonałe i naturalne rezultaty. Bez względu na to, który z nich ostatecznie wybierzesz, w dobrej cenie kupisz go w naszej hurtowni medycyny estetycznej!

This entry was posted by in Bez kategorii.

1 replies on “Skuteczne, bezpieczne i dla każdego – wypełniacze Juvederm

 • Martyna

  Seria Juvederm jest chyba mocno niedoceniana w Polsce, a szkoda ! Juvederm 3 to podstawa mojej pracy.
  ale może to tylko moje wrażenie…. 😉

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *