Jak poprawić owal twarzy?

Brak komentarzy

wolumetria

Jak ujędrnić owal twarzy? To pytanie, które zadaje sobie wiele kobiet, a także coraz więcej mężczyzn. Nie ma w tym nic dziwnego, bo wiotka, opadająca skóra odbiera nam nie tylko piękny wygląd, ale często także dobre samopoczucie, obniżając równocześnie samoocenę. Oczywiście, tak jak w każdym innym przypadku, lepiej zapobiegać niż leczyć. Dlatego tym, jak skutecznie podnieść owal twarzy warto zainteresować się już w młodym wieku. A co ze starszymi osobami, które zauważyły już u siebie wyraźne objawy opadającego owalu twarzy, takie jak zmarszczki lub obwisłe policzki? Im z pomocą przychodzi współczesna medycyna estetyczna.

Jak zmienić owal twarzy i zapobiec jego opadaniu?

Warto pamiętać o tym, że proces opadania owalu twarzy jest całkowicie naturalny. Wraz z wiekiem spada ilość kolagenu, przez co skóra staje się mniej gęsta i elastyczna. Spada też ilość tłuszczu znajdującego się na twarzy – najszybciej ubywa on ze skroni i okolic oczu, a najwolniej z dolnych partii twarzy. Te dwa czynniki połączone z działaniem grawitacji sprawiają, że owal opada, nadając twarzy mało atrakcyjny, “zmęczony życiem” wygląd. Nie możemy zniwelować przyciągania ziemskiego ani całkowicie, na zawsze zatrzymać zmian związanych z wiekiem. Dlatego pytanie, co na opadający owal twarzy warto zadać sobie jak najwcześniej i wprowadzić profilaktykę jeszcze w młodym wieku. Na początek skuteczne będą:

  • odpowiednia dieta (warto pamiętać o witaminach i minerałach niezbędnych dla zdrowia skóry np. A, C, E);
  • zdrowym trybie życia (odpowiednia ilość snu, rezygnacja z używek, picie wody itp.);
  • stosowanie ćwiczeń twarzy;
  • masowanie skóry twarzy (np. rollerem, ale także manualnie);
  • dbanie o odpowiednią pielęgnację, nawilżanie i używanie wysokiej jakości kosmetyków.

Stosując się do tych wskazówek, z pewnością łatwiej będzie zachować zdrową skórę i młody wygląd na dłużej. Można śmiało powiedzieć, że to skuteczne metody na to, jak poprawić owal twarzy bez skalpela. Z kolei, gdy powyższe działania przestaną przynosić oczekiwane efekty i zauważysz u siebie zmarszczki oraz inne objawy opadającego owalu, zawsze możesz liczyć na pomoc współczesnej, dobrze rozwiniętej medycyny estetycznej.

Jak poprawić owal twarzy – medycyna estetyczna

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak poprawić owal twarzy, a jesteś po 40 lub 50, dobrym rozwiązaniem może być udanie się na wizytę do gabinetu medycyny estetycznej. Współczesny rozwój tej gałęzi medycyny pozwala w wielu przypadkach nie tylko na zahamowanie, ale także na odwrócenie niektórych oznak starzenia się skóry. Świetnym sposobem na walkę z widocznymi skutkami nieubłaganie upływającego czasu są nici liftingujące. Zabiegi z ich użyciem pozwalają między innymi na:

  • wygładzenie rysów twarzy,
  • wzmocnienie napięcia skóry i poprawa jej sprężystości,
  • widoczne odmłodzenie,
  • redukcja zmarszczek.

Dzięki temu nie tylko wyglądasz, ale także czujesz się młodziej. Nici liftingujące polecamy każdej osobie, która zadaje sobie pytanie, jak podnieść owal twarzy i zdaje sobie sprawę z tego, że stosowanie kremów i masaży w jej przypadku nie przyniesie upragnionych rezultatów.

Nici są niezwykle skuteczne, a przy tym bezpieczne. Do wyboru jest wiele rodzajów, dzięki czemu lekarz bez trudu może dobrać takie, które będą idealnie odpowiadać indywidualnym potrzebom jego pacjenta.

Nici liftingujące w naszej hurtowni

W ofercie naszej hurtowni medycyny estetycznej także można znaleźć niezawodne nici do liftingu twarzy. Współpracujemy rzetelnymi, godnymi zaufania producentami, którzy mogą zagwarantować najwyższą jakość swoich produktów. Dzięki czemu zyskujemy pewność, że w ręce naszych klientów trafiają nici PDO, które sprostają nawet największym oczekiwaniom. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem oraz do składania zamówień. Z przyjemnością pomagamy pacjentom naszych klientów poprawić nie tylko owal twarzy!

This entry was posted by in Bez kategorii.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *