Jak poprawić owal twarzy?

Brak komentarzy

wolumetria

Jak ujędrnić owal twarzy? To pytanie, które zadaje sobie wiele kobiet, a także coraz więcej mężczyzn. Nie ma w tym nic dziwnego, bo wiotka, opadająca skóra odbiera nam nie tylko piękny wygląd, ale często także dobre samopoczucie, obniżając równocześnie samoocenę. Oczywiście, tak jak w każdym innym przypadku, lepiej zapobiegać niż leczyć. Dlatego tym, jak skutecznie podnieść owal twarzy warto zainteresować się już w młodym wieku. A co ze starszymi osobami, które zauważyły już u siebie wyraźne objawy opadającego owalu twarzy, takie jak zmarszczki lub obwisłe policzki? Im z pomocą przychodzi współczesna medycyna estetyczna.

Jak zmienić owal twarzy i zapobiec jego opadaniu?

Warto pamiętać o tym, że proces opadania owalu twarzy jest całkowicie naturalny. Wraz z wiekiem spada ilość kolagenu, przez co skóra staje się mniej gęsta i elastyczna. Spada też ilość tłuszczu znajdującego się na twarzy – najszybciej ubywa on ze skroni i okolic oczu, a najwolniej z dolnych partii twarzy. Te dwa czynniki połączone z działaniem grawitacji sprawiają, że owal opada, nadając twarzy mało atrakcyjny, “zmęczony życiem” wygląd. Nie możemy zniwelować przyciągania ziemskiego ani całkowicie, na zawsze zatrzymać zmian związanych z wiekiem. Dlatego pytanie, co na opadający owal twarzy warto zadać sobie jak najwcześniej i wprowadzić profilaktykę jeszcze w młodym wieku. Na początek skuteczne będą:

  • odpowiednia dieta (warto pamiętać o witaminach i minerałach niezbędnych dla zdrowia skóry np. A, C, E);
  • zdrowym trybie życia (odpowiednia ilość snu, rezygnacja z używek, picie wody itp.);
  • stosowanie ćwiczeń twarzy;
  • masowanie skóry twarzy (np. rollerem, ale także manualnie);
  • dbanie o odpowiednią pielęgnację, nawilżanie i używanie wysokiej jakości kosmetyków.

Stosując się do tych wskazówek, z pewnością łatwiej będzie zachować zdrową skórę i młody wygląd na dłużej. Można śmiało powiedzieć, że to skuteczne metody na to, jak poprawić owal twarzy bez skalpela. Z kolei, gdy powyższe działania przestaną przynosić oczekiwane efekty i zauważysz u siebie zmarszczki oraz inne objawy opadającego owalu, zawsze możesz liczyć na pomoc współczesnej, dobrze rozwiniętej medycyny estetycznej.

Jak poprawić owal twarzy – medycyna estetyczna

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak poprawić owal twarzy, a jesteś po 40 lub 50, dobrym rozwiązaniem może być udanie się na wizytę do gabinetu medycyny estetycznej. Współczesny rozwój tej gałęzi medycyny pozwala w wielu przypadkach nie tylko na zahamowanie, ale także na odwrócenie niektórych oznak starzenia się skóry. Świetnym sposobem na walkę z widocznymi skutkami nieubłaganie upływającego czasu są nici liftingujące. Zabiegi z ich użyciem pozwalają między innymi na:

  • wygładzenie rysów twarzy,
  • wzmocnienie napięcia skóry i poprawa jej sprężystości,
  • widoczne odmłodzenie,
  • redukcja zmarszczek.

Dzięki temu nie tylko wyglądasz, ale także czujesz się młodziej. Nici liftingujące polecamy każdej osobie, która zadaje sobie pytanie, jak podnieść owal twarzy i zdaje sobie sprawę z tego, że stosowanie kremów i masaży w jej przypadku nie przyniesie upragnionych rezultatów.

Nici są niezwykle skuteczne, a przy tym bezpieczne. Do wyboru jest wiele rodzajów, dzięki czemu lekarz bez trudu może dobrać takie, które będą idealnie odpowiadać indywidualnym potrzebom jego pacjenta.

Nici liftingujące w naszej hurtowni

W ofercie naszej hurtowni medycyny estetycznej także można znaleźć niezawodne nici do liftingu twarzy. Współpracujemy rzetelnymi, godnymi zaufania producentami, którzy mogą zagwarantować najwyższą jakość swoich produktów. Dzięki czemu zyskujemy pewność, że w ręce naszych klientów trafiają nici PDO, które sprostają nawet największym oczekiwaniom. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem oraz do składania zamówień. Z przyjemnością pomagamy pacjentom naszych klientów poprawić nie tylko owal twarzy!

This entry was posted by in Brak kategorii.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *