PLATFORMA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ AMP GROUP 

KIM JESTEŚMY ?

Jesteśmy jedną z najdłużej działających Platform Medycyny Estetycznej na rynku. DZIAŁAMY OD 2012 ROKU !
Nasze doświadczenie gwarantuje Państwu zarówno merytoryczną pomoc w doborze odpowiednich produktów, jak i sprawne i bezpieczne ich dostarczenie do odbiorcy.

NASZA OFERTA:

Zaczynaliśmy od kilkunastu produktów na stronie, dziś jest ich już kilkaset.  Szeroka gama preparatów od światowych liderów gwarantuje, że zawsze znajdą Państwo coś dla siebie czy to z zakresu wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego czy mezoterapii i peelingów.  Najważniejsze jednak jest to, że są to ZAWSZE TYLKO ORYGINALNE PRODUKTY W NAJNIŻSZYCH CENACH, które są przechowywane w odpowiednich warunkach.

Wysyłamy je do Państwa wg wskazań producenta, co gwarantuje, zawsze najwyższą ich jakość i bezpieczeństwo użycia.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO TWOICH POTRZEB:

Pamiętaj: jesteśmy otwarci na Państwa sugestie.  Ceny proponowane na platformie z reguły obejmują do kilku sztuk danego produktu. Jeżeli jesteś zainteresowany skomponowaniem własnego pakietu lub potrzebujesz zamówić inną ilość – skontaktuj się z namiCENĘ USTALIMY  DLA CIEBIE INDYWIDUALNIE !

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY ?

Platforma Medycyny Estetycznej AMP Group jest miejscem dedykowanym dla profesjonalistów z branży medycyny estetycznej. W zależności od produktów ofertę swoją kierujemy do  gabinetów lekarskich, gabinetów medycyny estetycznej, salonów kosmetycznych.

GODZINY PRACY:

BIURO/ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE: +48 504 414 200

poniedziałek – piątek od 9:00 do 18:00
sobota: kontakt mailowy
niedziela: kontakt mailowy

ZAMÓWIENIA ONLINE  24/7: office@ampgroup.com.pl

Masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości ? Napisz do nas lub zadzwoń ! Pozostajemy do Państwa dyspozycji.