PLATFORMA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ AMP GROUP 

KIM JESTEŚMY ?

Jesteśmy jedną z najdłużej działających Platform Medycyny Estetycznej na rynku. DZIAŁAMY OD 2012 ROKU !
Nasze doświadczenie gwarantuje Państwu zarówno merytoryczną pomoc w doborze odpowiednich produktów, jak i sprawne i bezpieczne ich dostarczenie do odbiorcy.

NASZA OFERTA:

Zaczynaliśmy od kilkunastu produktów na stronie, dziś jest ich już kilkaset.  Szeroka gama preparatów od światowych liderów gwarantuje, że zawsze znajdą Państwo coś dla siebie czy to z zakresu wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego czy mezoterapii i peelingów.  Najważniejsze jednak jest to, że są to ZAWSZE TYLKO ORYGINALNE PRODUKTY W NAJNIŻSZYCH CENACH, które są przechowywane w odpowiednich warunkach.

Wysyłamy je do Państwa wg wskazań producenta, co gwarantuje, zawsze najwyższą ich jakość i bezpieczeństwo użycia.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO TWOICH POTRZEB:

Pamiętaj: jesteśmy otwarci na Państwa sugestie.  Ceny proponowane na platformie z reguły obejmują do kilku sztuk danego produktu. Jeżeli jesteś zainteresowany skomponowaniem własnego pakietu lub potrzebujesz zamówić inną ilość – skontaktuj się z namiCENĘ USTALIMY  DLA CIEBIE INDYWIDUALNIE !

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY ?

Platforma Medycyny Estetycznej AMP Group jest miejscem dedykowanym dla profesjonalistów z branży medycyny estetycznej. W zależności od produktów ofertę swoją kierujemy do  gabinetów lekarskich, gabinetów medycyny estetycznej, salonów kosmetycznych.

GODZINY PRACY:

BIURO/ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE: +48 504 414 200

poniedziałek – piątek od 9:00 do 18:00
sobota: kontakt mailowy
niedziela: kontakt mailowy

ZAMÓWIENIA ONLINE  24/7: office@ampgroup.com.pl

Masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości ? Napisz do nas lub zadzwoń ! Pozostajemy do Państwa dyspozycji.


    Potwierdzam, że zapoznałem się i akceptujęregulamin sklepu internetowego.
    Potwierdzam, że zapoznałem się zpolityką prywatności sklepu internetowego.
    Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca AMP Group Urszula Reczek. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: office@ampgroup.com.pl lub (+48) 504 414 200.