Jak wygładzić skórę twarzy?

Brak komentarzy

juvederm volbella

Twarz jest pierwszą częścią ciała, na którą zwracamy uwagę w kontakcie z drugim człowiekiem – jeśli nie świadomie, to podświadomie. Nic więc dziwnego, że to właśnie jej pielęgnacji, czyszczeniu i kondycji poświęca się najwięcej czasu. Wygładzona i jednolita twarz jest pożądana w każdym wieku, ale natury nie da się oszukać. Można jednak skutecznie opóźniać procesy starzenia i sprawiać, że pomimo upływu lat, twarz dłużej zachowuje swój młodzieńczy wygląd. Takie zadanie ma produkt Juvederm Volbella Lidocaine, który przybliżamy w tym tekście.

Czym jest Juvederm Volbella Lidocaine i jakie daje efekty? 

Juvederm Volbella Lidocaine jest wypełniaczem na bazie kwasu HA producenta JUVÉDERM. To firma znana z wielu preparatów do podskórnego wstrzykiwania, które pomagają w “odświeżeniu” wyglądu przez zastosowanie kwasu hialuronowego jako podstawy produktów. Wypełniacz Juvederm Volbella Lidocaine można stosować na ustach, ale też np. w okolicy oczu. 

Efekty, które zapewnia ten produkt to między innymi:

  • poprawienie kształtu ust i zwiększenie ich objętości, 
  • wygładzenie zmarszczek palacza,
  • wygładzenie skóry w kącikach ust, 
  • zwiększenie łuku Kupidyna (łuk nad górną wargą),
  • redukcja cieni pod oczami.

Doskonale wiemy, że żadna z osób poddająca się zabiegom medycyny estetycznej, nie chce osiągnąć efektu sztuczności, ani walczyć ze skutkami ubocznymi. Rekomendowany wypełniacz Juvederm daje naturalny efekt, który utrzymuje się  przez około 12-15 miesięcy. Nie ma znaczenia, czy pacjent akurat śmieje się, czy marszczy brwi i złości – naturalny efekt pozostaje. 

Zabieg jest bezpieczny, bezbolesny (wypełniacz zawiera lidokainę – środek  znieczulający), a ewentualne działania niepożądane są tak naprawdę przewidziane i znikają w ciągu kilku dni. To najczęściej zaczerwienienia skóry w miejscu wstrzyknięcia preparatu, lekki dyskomfort lub obrzęk. Wielu pacjentów wraca jednak do aktywności jeszcze tego samego dnia, w którym wykonany został zabieg.

Dlaczego Juvederm Volbella Lidocaine ma dużą skuteczność?

Skuteczność wypełniacza Juvederm Volbella Lidocaine ma swoje źródło w technologii VYCROSS. To unikalna, opatentowana mieszanka kwasu hialuronowego o niskiej i wysokiej masie cząsteczkowej. Zwiększony został stopień usieciowania łańcuchów HA, co przekłada się na zachowanie zdolności wypełniania skóry i jednocześnie ograniczenie obrzęku po zabiegu.  Ta innowacyjna technologia charakteryzuje się doskonałą integracją z tkanką, powoduje mniej  działań niepożądanych i gwarantuje utrzymywanie się efektu nawet do 18 miesięcy. To zdecydowanie wyróżnia produkty Juvederm na tle  konkurencyjnych wypełniaczy. Poleć swoim pacjentom Juvederm Volbella Lidocaina

Zachęcamy do wyposażenia gabinetów w Juvederm Volbella Lidocaina i polecenia go pacjentom, którym zależy na subtelnym wygładzeniu skóry twarzy. Uzyskanie naturalnego efektu nie tylko zwiększy atrakcyjność, ale też dobre samopoczucie i pewność siebie. Nasza hurtownia medycyny estetycznej oferuje 3 PACK (6x1ml) preparatu Juvederm Volbella Lidocaina. 1 opakowanie zawiera 2 strzykawki po 1 ml preparatu i 4 igły 30G ½. 


Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *