Poznaj trendy w powiększaniu ust: Russian Lips, Baby Doll Lips, a może French Lips ?

Brak komentarzy

russian_lips

Subtelnie i naturalnie wyglądające powiększone usta przy użyciu nowoczesnych metod medycy estetycznej? Tak, to możliwe. Bez bólu, dyskomfortu i w zaledwie 15-20 minut! Odpowiedzią na współczesne potrzeby związane z powiększeniem ust są nowe techniki ich kształtowania kwasem hialuronowym: obecnie najpopularniejsze to Russian Lips, Baby Doll Lips i French Lips.

Konturowanie ust to temat rzeka. Wbrew pozorom nie zawsze chodzi o ich powiększenie. Czasami stosuje się kwas hialuronowy w celu nawilżenia i pielęgnacji ust (np. zapobiegania uporczywym i nawracającym zajadom), czasami celem jest korekcja dysproporcji i asymetrii warg. Czasami chcemy tylko uwydatnić łuk kupidyna, który jest uważany za symbol młodzieńczego wyglądu i świeżości. Wykorzystanie kwasu hialuronowego widocznie odmładza także okolice ust, przywracając jędrność tkanek i niwelując drobne zmarszczki również wokół ust.

Jak podkreślają eksperci, usta to oprócz oczu, kluczowy element naszej twarzy przykuwający wzrok. Dobór odpowiedniej techniki, oprócz profesjonalnego wypełniacza, jest więc kluczowy dla osiągnięcia oszałamiającego, ale i naturalnego ! efektu.

Krok pierwszy – wybór techniki kształtowania ust

Współcześnie dużą popularnością cieszy się wypełnianie ust tzw „na płasko”. Dzięki tej metodzie można osiągnąć wydatne usta w najbardziej pożądanym kształcie serca, ale bez przerysowanego efektu. kaczego dzióbka. Zabieg polega na rozciąganiu czerwieni wargowej w pionie i w rezultacie powiększeniu ust wyglądających na jak najbardziej naturalne. Efekty utrzymują się od 6 do nawet 12 miesięcy – wszystko zależy od zastosowanego preparatu i indywidualnych czynników pacjenta.

No dobrze, ale czym różnią się miedzy sobą techniki wdzięcznie nazywane: Russian Lips, Baby Dolls czy French Lips? Tak naprawdę wszystkie te techniki są do siebie bardzo podobne. Można powiedzieć, że w teorii, że:

  • Russian Lips to głównie rewitalizacja czerwienie wargowej, skupia się ona na podkreśleniu łuku Kupidyna i lekkiego rozciągnięcia ust, bez wrażenia ich napompowania. Russina Lips wykonuje się licznymi nakłuciami wzdłuż konturu ust. Efekt zabiegu to więc wyraźnie  zarysowany kontur ust i łuk kupidyna, bez wyraźnego dodania objętości.
  • Baby Dolls opiera się na uwydatnieniu środkowej części warg i łuku kupidyna oraz uniesienie kącików. Stosuje się również wywinięcie środkowej części dolnej wargi. Baby dolls wykonuje się techniką promienistych nakłuć. Wszystko to po to, aby uzyskać bardzo dziewczęcy, kobiecy wygląd. Usta dają wrażenie lekko otwartych. Gwarantowany efekt odmłodzenia i młodzieńczego wyglądu;-)
  • Metoda paryska- czyli French lips to usta zmysłowe. Efekt ten uzyskuje się poprzez zaakcentowanie łuku Kupidyna oraz iniekcję największej ilości kwasu hialuronowego w centralną części ust. Wskazane jest także uniesienie ich kącików.

Wszystkie te wymienione techniki korekcji ust jest wiele to techniki mieszane, gdzie  podaje się preparat na grudkę i liniowo. W praktyce łączy się wszystkie te techniki podczas zabiegu w zależności od naturalnej urody pacjenta.

Krok drugi – dobór odpowiedniego preparatu

Delikatny wypełniacz ust Juvederm Ultra Smile

Juvederm Ultra Smile to produkt i rodzaj zabiegu, który skutecznie i bezpiecznie powiększa usta. Zastosowana formuła jest unikalna – to jednorodny żel wprowadzany do warg metodą iniekcji śródskórnej przez specjalistę w gabinecie medycyny estetycznej. Wydaje Ci się, że usta są na tyle czułe, że zabieg na pewno wywołuje ból? Producent też to przewidział i dodał do składu Juvederm Smile lidokainę, czyli środek znieczulający. Jeśli więc Twoi pacjenci pytają jak powiększyć usta bezboleśnie, możesz zaproponować im rozwiązanie Juvederm.

Czy wypełniacz Juvederm jest bezpieczny?

Zabieg powiększenia ust Juvederm Ultra Smile jest bezpieczny i dużo lepszy niż standardowe wypełniacze. Wynika to m.in. z tego, że produkt nie ma struktury ziarnistej. Kiedy zostaje wprowadzony do warg, łatwo przepływa do wypełnianych miejsc. Sprawia, że usta wyglądają naturalnie, zdrowo, świeżo i młodo. Są gładkie i atrakcyjne. Juvederm Ultra Smile wyróżnia się też zdolnością wiązania molekuł kwasu hialuronowego. Rezultatem jest szybkie wchłanianie i efekty utrzymujące się nawet przez 12 miesięcy.

Juvederm Ultra Smile powiększa usta, ale to nie jedyne działanie

Zwiększenie objętości ust to jeden z efektów stosowania Juvederm Ultra Smile. Dzięki temu zabiegowi można jednak osiągnąć o wiele więcej, w tym na przykład: modelować i odmłodzić usta, uwypuklić kontur ust, nadać kształt obrysowi ust, wzmocnić symetrię warg, podnieść i wypełnić kąciki ust, podnieść łuk kupidyna i wypełnić drobne zmarszczki. W naturalny, szybki i bezpieczny sposób, mężczyźni i kobiety mają szansę zatrzymać procesy starzenia i zwiększyć swoją atrakcyjność. Dla wielu osób wygląd twarzy i zabiegi odmładzające przyczyniają się do wzrostu pewności siebie. Warto wprowadzać więc do oferty swojej praktyki zabieg Juvederm Ultra Smile i zaproponować alternatywę dla zabiegów chirurgicznych czy zabiegów z wykorzystaniem nici PDO.

A może Juvederm Ultra 3? Wszechstronny i najpopularniejszy preparat z całej serii !

Innym popularnym produktem z serii Juvederm do delikatnego wypełniania ust jest Juvederm Ultra 3.  Jest tak samo plastyczny i długotrwały jak Juvederm Smile, jednak dużo częściej wykorzystuje się go do redukcji głębokich zmarszczek. Ostateczne zastosowanie i zalecenia podejmują specjaliści na podstawie swojej wiedzy i doświadczenia. Warto mieć na uwadze każdy z tych produktów, aby ocenić i dokonać wyboru w zależności od oczekiwań pacjentów.

I na koniec warto zawsze wspomnieć i podkreślić rolę doświadczenia i poczucia estetyki osoby wykonującej zabieg. Nawet najlepszy preparat (choć zminimalizuje ryzyko powikłań) i znajomość teoretyczna technik podania, nie zagwarantują pożądanego efektu. Nawet takiej banalnej kwestii jak uważne wsłuchanie się w potrzebę pacjenta i omówienie z nim potencjalnego efektu zabiegu nigdy nie należy lekceważyć !

Inne produkty Juvederm

W naszej hurtowni medycyny estetycznej AMP GROUP znajdziesz też inne produkty Juvederm, na przykład Juvederm Voluma do korygowania objętości twarzy. Sprawdź dostępny asortyment i korzystaj z nowoczesnych rozwiązań przetestowanych już na wszystkich kontynentach.

This entry was posted by in Bez kategorii.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *