Wyświetlanie 1–12 z 19 wyników

Szeroka oferta produktów Juvederm w hurtowni Amgroup

Jako zaufany sklep internetowy z nowoczesnymi i bezpiecznymi produktami medycyny estetycznej, wprowadziliśmy do asortymentu wypełniacze skórne Juvederm dla kobiet i mężczyzn. Produkty Juvederm można stosować między innymi wokół oczu (dla efektu wygładzenia skóry) i wokół ust (aby zwiększyć ich objętość). Są dostępne w atrakcyjnej cenie i zapewniają utrzymanie efektu nawet przez kilkanaście miesięcy (w zależności od wybranego artykułu).Produkty Juvederm kierujemy do właścicieli gabinetów medycyny estetycznej, którzy chcą zaproponować pacjentom alternatywy dla metod chirurgicznych. Bez użycia skalpela, dzięki zastosowaniu rozwiązań Juvederm, można:
  • odbudować objętość twarzy, 
  • wypełnić średnie i głębokie zmarszczki (zarówno pionowe, jak i poziome), 
  • podkreślić kontur warg, 
  • zwiększyć elastyczność i silnie nawilżyć skórę,
  • zwiększyć łuk Kupidyna, 
  • odbudować elastyczność dekoltu i dłoni,
  • przywrócić skórze optymalny poziom nawodnienia.
Produkty Juvederm bazują na kwasie hialuronowym, który łagodzi stany zapalne i spowalnia procesy starzenia się skóry. To dzięki tej naturalnej substancji, skóra utrzymuje młodzieńczy, zdrowy i promienny wygląd.  Producenci zastosowali różne innowacyjne technologie, które umożliwiają użycie kwasu o mniejszym stężeniu przy jednoczesnym zachowaniu jego znakomitych właściwości (np. technologia VYCROSS). Szczegółowe informacje umieściliśmy w opisach produktów. Zapraszamy do zapoznania się z seriami artykułów, takimi jak na przykład: Juvederm Ultra Smile, Juvederm Voluma lidocaine, Juvederm Volbella lidocaine, Juvederm Hydrate i Juvederm Ultra 2, 3, 4.

Jak zamówić produkty Juvederm? 

Nasza hurtownia produktów medycyny estetycznej daje możliwość składania zamówień za pośrednictwem sklepu online lub po kontakcie telefonicznym. W przypadku pytań  i wątpliwości, można również skorzystać z formularza kontaktowego, wysyłając do nas wiadomość e-mail. Produkty Juvederm stosowane są w wielu krajach, a na przestrzeni ostatnich lat zyskały popularność również w Polsce. Opinie pacjentów gabinetów medycyny estetycznej wskazują na znaczne zwiększenie pewności siebie i dobrego samopoczucia po przeprowadzonym zabiegu.