Wyświetlanie 1–16 z 18 wyników

Szeroka oferta produktów Juvederm w hurtowni Amgroup

Produkty Juvederm kierujemy do właścicieli gabinetów medycyny estetycznej, którzy chcą zaproponować pacjentom alternatywy dla metod chirurgicznych. Bez użycia skalpela, dzięki zastosowaniu rozwiązań Juvederm, można:
  • odbudować objętość twarzy,
  • wypełnić średnie i głębokie zmarszczki (zarówno pionowe, jak i poziome),
  • podkreślić kontur warg,
  • zwiększyć elastyczność i silnie nawilżyć skórę,
  • zwiększyć łuk Kupidyna,
  • odbudować elastyczność dekoltu i dłoni,
  • przywrócić skórze optymalny poziom nawodnienia.
Produkty Juvederm bazują na kwasie hialuronowym, który łagodzi stany zapalne i spowalnia procesy starzenia się skóry. To dzięki tej naturalnej substancji, skóra utrzymuje młodzieńczy, zdrowy i promienny wygląd. Producenci zastosowali różne innowacyjne technologie, które umożliwiają użycie kwasu o mniejszym stężeniu przy jednoczesnym zachowaniu jego znakomitych właściwości (np. technologia VYCROSS). Szczegółowe informacje umieściliśmy w opisach produktów. Zapraszamy do zapoznania się z seriami artykułów, takimi jak na przykład: Juvederm Ultra Smile, Juvederm Voluma lidocaine, Juvederm Volbella lidocaine, Juvederm Hydrate i Juvederm Ultra 2, 3, 4.

Jak zamówić produkty Juvederm?

Nasza hurtownia produktów medycyny estetycznej daje możliwość składania zamówień za pośrednictwem sklepu online lub po kontakcie telefonicznym. W przypadku pytań i wątpliwości, można również skorzystać z formularza kontaktowego, wysyłając do nas wiadomość e-mail. Produkty Juvederm stosowane są w wielu krajach, a na przestrzeni ostatnich lat zyskały popularność również w Polsce. Opinie pacjentów gabinetów medycyny estetycznej wskazują na znaczne zwiększenie pewności siebie i dobrego samopoczucia po przeprowadzonym zabiegu.