Produkty Genosys zostały wycofane ze sprzedaży na stronie internetowej.  Zamówienia są przyjmowane i  realizowane   telefonicznie 504 414 200 lub mailowo office@ampgroup.com.pl

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

 

Produkty Genosys zostały wycofane ze sprzedaży na stronie internetowej. Jeżeli jesteś zainteresowany ich zakupem - skontaktuj się z nami telefonicznie 504 414 200 lub mailowo office@ampgroup.com.pl

 

Produkty Genosys i Mesosys na skórę i włosów

Korea i rozwijana tam medycyna estetyczna pokazała wszystkim krajom świata jak powinna wyglądać podstawowa pielęgnacja i jakie zabiegi mogą być współcześnie alternatywą dla cięć chirurgicznych. Co zawiera oferta produktów Genosys i Mesosys? Poniżej podajemy przykładowe artykuły, 

Do włosów 

 • Regenerujący szampon Mesosys do włosów dla osób walczących m.in. z łojotokowym zapaleniem skóry, łupieżem, wypadaniem włosów lub ich przesuszeniem. Wśród składników aktywnych występują: niacynamid, biotyna, mentol, pantenol, ekstrakt z szałwii i inne naturalne substancje. 
 • Codzienny tonik do włosów Mesosys masujący skórę i pobudzający ją do wzrostu włosów. 
 • Zestaw MESOSYS Return Hair Solution do wypadających i rzadkich włosów. 

Do twarzy

 • Pianka do mycia twarzy Mesosys, która może być stosowana przez osoby z podrażnioną i wrażliwą skórą. 
 • Krem BBC Mesosys - 3 w 1 - krem , filtr i podkład.
 • Krem MESOSYS CELLTHERA SUN PROTECTION CREAM SPF 40 z wysoką ochroną przeciwsłoneczną. 
 • Krem multifunkcjonalny zalecany szczególnie po wykonywanych zabiegach mikronakłuwania. Jego aktywnymi składnikami są: fitosfingozyna, olej z orzechów makadamia, wyciąg z Centella Asiatica, masło Shea, ekstrakt z fermentowanych drożdży, ekstrakt z liści aloesu.

Do zabiegów

 • MESOSYS Age Return Serum z rollerem - gotowy zestaw do zabiegu mikronakłuwania. Serum i roller mają działanie przeciwzmarszczkowe i przywracające skórze jędrność. 
 • Urządzenie MEZOPEN GENOSYS DERMAFIX PREMIUM przeznaczone do zabiegu mikronakłuwania.
 • Maska Co2 Mesosys, którą warto zastosować w celu przygotowania skóry do mikronakłuwania. Dzięki masce, przenikanie składników aktywnych w głąb skóry jest przyspieszone i skuteczniejsze. 
 • Kartridże do Dermafix Premium - szczegółowe parametry są dostępne w opisach produktowych.  
Kobiety i mężczyźni na całym świecie oczekują dzisiaj produktów, które w krótkim czasie redukują zmarszczki, nawilżają skórę, przywracają jej napięcie i podnoszą opadające tkanki. Chcą mocnych, pełnych blasku włosów, które niezależnie od wieku, mogą zyskać na objętości. Oferta producentów Genosys i Mesosys jest odpowiedzią na te potrzeby. W Amgroup na bieżąco wzbogacamy asortyment w naszej hurtowni, aby docelowo innowacyjne produkty dotarły również do Twojego gabinetu. Zachęcamy do zapoznania się z ich opisami, ponieważ zawarte tam informacje dotyczą nie tylko działania i efektów, lecz także wskazówek, które warto przekazać pacjentom.