SPOSOBY I TERMINY PŁATNOŚCI ZA PRODUKT
Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby płatności z tytułu Umowy Sprzedaży:

 

1.Płatność gotówką za pobraniem przy odbiorze przesyłki (płatne u kuriera).

Za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera. Upewnij się, że podany adres w formularzu zamówienia jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia Ci paczki. Pamiętaj, żeby przygotować odliczoną kwotę płatności – kurier nie jest zobowiązany do wydawania reszty.

2. Przelew elektroniczny (szybkie płatności elektroniczne i płatności kartą płatniczą) za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl

Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24, w którym wskażesz swój bank. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu. System Przelewy24 posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz wykorzystuje szyfrowanie SSL, zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Po dokonaniu płatności wrócisz na stronę Platformy AMP Group, a Twoje zamówienie zostanie pomyślnie złożone.

3. Przelew tradycyjny na rachunek bankowy Sprzedawcy:

BANK MILLENIUM S.A. IBAN 69 1160 2202 0000 0003 0208 2491 SWIFT: BIGBPLPW ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa w tytule przelewu proszę podać numer zamówienia, jeśli zamówienie nie zostanie opłacone w ciągu 5 dni roboczych od dnia złożenia, zostanie anulowane, realizacja zamówienia rozpocznie się w momencie wpływu środków na konto.